Puikios kokybės plastikiniai ir aliuminiai langai bei durys

Adams specializuojasi plastikinių langų ir durų gamyboje, taip pat kuria puikios kokybės aliuminius langus ir duris. Mūsų produktai labai vertinami, nes jų pagalba sutaupysite, jie saugūs, kokybiški, atsparūs ir universalūs. Kviečiame susipažinti su plačiu mūsų prekių asortimentu!

Mūsų gaminiai yra puikiai suprojektuoti ir pasižymi puikiu šiluminiu ir akustiniu komfortu. Nuolat investuojame į savo plėtrą. Kuriame su aistra.

Mes siūlome

Plastikinius ir aliuminius

Langus, duris, vitrinas

Sąmatos sudarymą

Susisiekite, apskaičiuosime visas reikiamas medžiagas

Transporto paslaugas

Suderinsime transportą į objekto vietą

Konsultaciją

Nemokamai konsultuosime ir atsakysime į visus klausimus

MŪSŲ PRODUKTAI – PUIKIOS KOKYBĖS PLASTIKINIAI IR ALIUMINIAI LANGAI BEI DURYS

Įmonės veiklos pradžioje, per mėnesį buvo gaminama tik šimtas langų, šiandien iš gamyklos kasdien iškeliauja beveik tūkstantis langų. Nuolat tobuliname savo gaminius ir plečiame pasiūlą.

Garantuojame aukščiausią kokybę, atitinkančią Europos standartus.

Mūsų gamybos patalpų plotas yra apie 23 000 kv. m. Kartu su biurų pastatu, sandėliavimo kiemu ir automobilių stovėjimo aikštele užima beveik 8 ha ploto. Mūsų misija – teikti aukščiausios kokybės langus ir duris, dinamiška technologinė plėtra, prekių ir paslaugų pasiūlos įvairinimas, siekiant patenkinti individualius visų klientų lūkesčius.

Adams specializuojasi plastikinių langų ir durų gamyboje, taip pat kuria puikios kokybės aliuminius langus ir duris. Mūsų produktai labai vertinami, nes su jų pagalba sutaupysite, jie saugūs, kokybiški, atsparūs ir universalūs. Kviečiame susipažinti su plačiu mūsų prekių asortimentu!

Gaukite pasiūlymą Jūsų projektui

LANGŲ PER METUS

Apie AdamS įmonę

Mrongove įsikūrusi „AdamS“ įmonė durų ir langų pramonėje veikia nuo 1993 metų. Įmonės pagrindinė veikla yra aukštos kokybės plastikinių langų ir durų gamyba. Langus ir duris siūlome daugelyje stilistinių ir funkcinių variantų. Gaminame aliuminius langus, duris, vitrinas, fasado konstrukcijas, taip pat išorines žaliuzes ir vidines medžiagines žaliuzes.

Dėl dinamiško vystymosi, kurį palaiko nuolatinės investicijos, „AdamS“ dabar turi didžiulį gamybos potencialą.

„AdamS“ turi modernų mašinų parką (4 galvučių suvirinimo aparatai, 6 galvučių suvirinimo aparatas, pjovimo centrai, apdirbimo centrai, montavimo ir stiklinimo įranga), aukštos klasės klijavimo mašiną, taip pat antros kartos robotus, be kita ko, turinčius automatinius formavimo štampus ir specialią įvairių formų išorinių paviršių dangos sistemą. Nuo 2015 m. Įmonė pati gamina vienos ir dviejų kamerų stiklą. Nuo 2017 m. PREMIUM langai pagaminami taikant naujovišką „V–Perfect“ technologiją, kurios metu suvirinami profiliai, tiksliai juos sujungiant be kampų valytuvo prijungimo poreikio. Taip sukuriamas unikalus besiūlio profilio sujungimo efektas, kuris žmogaus akiai tampa beveik nematomas.

Taip pat turime savo transporto priemonių parką, kuris leidžia mums efektyviai ir laiku atlikti vidaus ir užsienio pristatymus.

Aukšta mūsų produktų kokybė, plati produkcijos pasiūla, trumpas pristatymo laikas ir profesionalus aptarnavimas lėmė tai, kad pastaraisiais metais mes žymiai išplėtėme savo pardavimo tinklą.

Šiuo metu turime kelių šimtų nuolatinių prekybos partnerių tinklą Lenkijoje ir daugelyje Europos šalių.

Mūsų įmonei būdingi du pagrindiniai principai: patikimumas ir aukščiausia kokybė.

Stengiamės juos išsaugoti ir puoselėti:

— nuolat investuodami į gamybos potencialo vystymą
— nuolat tobulindami mūsų darbuotojų kvalifikacijas
— aukščiausios kokybės gaminys
— bendradarbiaujant tik su patikimais geriausios kokybės medžiagų tiekėjais

Gaminame plastikinius langus bei duris ALUPLAST, VEKA profilių pagrindu ir mūsų gaminių linijos „Passiv Line PLUS“ ir ULTRA produktus su SIEGENIA AUBI apkaustais.

Aliuminio konstrukcijos gaminamos ALIPLAST, SAPA, PONZIO ir WICONA sistemų pagrindu.

metų patirtis

KVADRATINIŲ METRŲ GAMYBOS PATALPOS