PASSIV-LINE

PLUS

Inovatyvi patentuota energiją taupančių langų linija, pasižyminti puikiais šilumos izoliacijos parametrais. Ne kartą apdovanoti prestižiniais apdovanojimais. Skirti pasyviems, energiją taupantiems ir nulinės energijos namams.

Uw 0,72 W/m²K*

* kai naudojamas Ug=0,5 W/m²K stiklas su „Premium“ rėmeliais

Šio gaminio inovatyvumas yra profilių izoliacija poliuretano putomis ir polistireno putplasčio formų naudojimas. Papildomo sandarinimo iš PES juostos panaudojimas tarp profilio ir stiklų patvirtina, kad tai nekonvencinių sprendimų gaminys.

Langas skirtas tiems klientams, kurie, be tobulo sandarumo, ieško išskirtinai gerų energijos taupymo parametrų. Passiv-Line Plus sistema tai idealios pertvaros, pašalinančios šilumos nuostolius, ir kartu padidintų garso izoliacijos rodiklių derinys. Apdovanota MTP 2015 aukso medaliu ir daugybe kitų apdovanojimų. Be to, tai yra gaminys, kuris rinkoje išsiskiria puikiu kainos ir savybių santykiu. Lango gamyboje naudojamos technologijos pateisins kiekvieno kliento, vertinančio modernių technologijų ir klasikinės linijos derinį, lūkesčius. Gaminys skirtas pasyviems ir energiją taupantiems namams.

Dideli matmenys

80 mėn. garantija

Pasyvus langas

Tylu su 3 tarpinėmis

Saugos paketas

KoPiBo furnitūra

Stiklo paketas 0,5 W/m²K

Spalvos

Mes visada pasiūlysime geriau, nei siūlo kiti!

Kiekvienai paskirčiai naujoje statyboje ar renuovuojant seną pastatą, galime pasiūlyti atitinkamą lengvai apdirbamą, atsparų senėjimui ir nepavojingą produktą.