HST COMFORT PASSIV

Pakeliamos nustumiamos durys HST COMFORT PASSIV, kurių varčių montavimo gylis yra 85 mm, staktos 197 mm, buvo sukurtos tam, kad būtų suteikta neribota erdvės kūrimo
laisvė.

Uw 0,6 W/m²K*

* kai naudojamas Ug=0,5 W/m²K stiklas su šiltais rėmeliais

HST pakeliamos nustumiamos durys atitinka tris kriterijus, kurių labiausiai tikisi klientai:

SANDARUMAS – rinkoje pirmaujančio prekės ženklo „Aluplast“ profiliu paremta sistema yra vienas iš labiausiai nepralaidžių sprendimų savo klasėje. Atliekant sandarumo bandymus buvo pasiektas puikus rezultatas – 8A klasė (450 Pa). Dėl to net esant ekstremaliems oro reiškiniams, HST Premium arba Passiv puikiai atliks savo darbą.

ŠILUMOS IZOLIACIJA – naudojant giliąją varčios konstrukciją galime naudoti labai „šiltus“ stiklo paketus, kurių dėka pasiekiame puikią šilumos izoliaciją. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, HST pakeliamas nustumiamas duris galime pagaminti Premium versijoje, kuri skirta visiems, kurie nori derinti puikius lango parametrus su priimtinu investicijos lygiu. Tačiau norint pasiekti kuo mažesnę U vertę pasyviuosiuose ir nulinės energijos namuose, siūlome rinktis sprendimą su HST Passiv sistema.

DIDELI MATMENYS – HST Premium ir HST Passiv taip pat atitinka kitus statybų rinkos poreikius, leidžiančius statyti
šios klasės langus, kurių didžiausi matmenys iki 6000 mm pločio ir 2500 mm aukščio.

Šiuolaikinio mašinų parko dėka galime pasiūlyti šių langų atlikimą bet kokia turima spalva, nepriklausomai nuo to, kokią langų sistemą pasirinksite pasinaudoję mūsų pasiūlymu.

Dideli matmenys

50 mėn. garantija

Pasyvus langas

Nuotolinis valdymas

Didelis spalvų pasirinkimas

Sandarumas

Spalvos

Mes visada pasiūlysime geriau, nei siūlo kiti!

Kiekvienai paskirčiai naujoje statyboje ar renuovuojant seną pastatą, galime pasiūlyti atitinkamą lengvai apdirbamą, atsparų senėjimui ir nepavojingą produktą.