PASSIV-LINE

ULTRA

Inovatyvi patentuota energiją taupančių langų linija, pasižyminti puikiais šilumos izoliacijos parametrais. Ne kartą apdovanoti prestižiniais apdovanojimais. Skirti pasyviems, energiją taupantiems ir nulinės energijos namams.

Uw 0,65 W/m²K*

* kai naudojamas Ug=0,5 W/m²K stiklas su „SWISSPACER ULTIMATE“ rėmeliais

Passiv Line Ultra yra pasyvus langas, skirtas pasyviajai ir nulinės energijos statybai.

Lango konstrukcija leidžia gauti parametrus, kurių tikimasi panaudojus pasyvius langus, o ypač:
– profiliuose, vietoj sutvirtinimų yra naudojami termoplastiniai įdėklai, sutvirtinti stiklo pluoštu iš BASF įmonės medžiagos Ultradur High Speed bei kameros pripildytos poliuretano putomis.
– standartiškai komplektuojamas su trijų stiklų, dviejų kamerų paketu su Ug=0,5(W/m2K) su įklijuotu ECLAZ stiklu, kurio dėka į patalpą praleidžiama 77% šviesos (Lt) ir 60 % saulės energijos – g, o tai leidžia gauti nemokamą saulės šiluminę energiją ir žymiai padidinti natūralios šviesos dalį mūsų objekte. Tai yra pastebimai aukštesni parametrai nei standartiniuose stiklų paketuose.
– šilto SWISSPACER ULTIMATE rėmelio panaudojimas, kurį Darmštato institutas pripažino būtinu, kad atitiktų pasyviųjų langų reikalavimus, žymiai sumažina šilumos tiltelį stiklo paketo kraštuose.
– aukštas sandarumo lygis, gautas rezultatas: sandarumas Q100 = 0,06 m3/(hm).
– šis langas taip pat automatiškai atitinka 2021 m. statybos langams keliamus reikalavimus.
„AdamS“ pirmoji Lenkijoje gavo sertifikatą, patvirtinantį Passiv Line Ultra langų gamybą iš sertifikuotų pasyviajai statybai skirtų komponentų, kurių bandymus atliko „Passive House Institute“ Darmštate. Sertifikatą išdavė Günterio Šlagovskio vardo Lenkijos pasyviosios statybos ir atsinaujinančios energijos institutas.

Dideli matmenys

80 mėn. garantija

Pasyvus langas

Tylu su 3 tarpinėmis

Saugos paketas

KoPiBo furnitūra

Stiklo paketas 0,5 W/m²K

Spalvos

Mes visada pasiūlysime geriau, nei siūlo kiti!

Kiekvienai paskirčiai naujoje statyboje ar renuovuojant seną pastatą, galime pasiūlyti atitinkamą lengvai apdirbamą, atsparų senėjimui ir nepavojingą produktą.