HST SMART SLIDE

SMART-SLIDE tai naujos kartos stumdomos terasos durys –
alternatyva PSK/PATIO terasos durims.

Tai puikus sprendimas tiek privatiems namams, tiek viešosios paskirties pastatams, kur tikimasi, kad terasos duris bus paprasta naudoti ir jos bus patikimos. Puikiai apgalvotas techninių sprendimų derinys leidžia SMART-SLIDE pasiekti labai gerų rezultatų oro pralaidumo, atsparumo vėjui ir atsparumo vandeniui bandymų srityje. Visa tai dėka tinkamai priderintų varčios tarpinių, kurios sukant rankeną prispaudžiamos skersai prie staktos, per visą perimetrą.

Fiksavimo taškai stulpelio srityje taip pat užtikrina aukšto sandarumo lygio pasiekimą. Naujoviškas uždarymo mechanizmas leidžia paprastai ir intuityviai valdyti, panašiai kaip sprendimų, naudojamų HST tipo pakeliamose ir nustumiamose duryse, atveju. Specializuotos PATIO INOWA langų apkaustai garantuoja, kad varčia po jos atrakinimo laisvai ir be jokio pasipriešinimo slysta ant vežimėlių neatsidarančių konstrukcijos dalių atžvilgiu. Užrakinimo mechanizmas leidžia švelniai uždaryti varčią staktoje ir taip lengvai valdyti slankiojančias duris. Langas atliktas pagal A schemą.

Trys stiklai

50 mėn. garantija

Pasyvus langas

Didelis spalvų pasirinkimas

Sandarumas

Spalvos

Mes visada pasiūlysime geriau, nei siūlo kiti!

Kiekvienai paskirčiai naujoje statyboje ar renuovuojant seną pastatą, galime pasiūlyti atitinkamą lengvai apdirbamą, atsparų senėjimui ir nepavojingą produktą.