Santvarų gamyba

Projektuojant stogo konstrukcijas specializuotos programinės įrangos pagalba parenkami optimalūs konstrukcijos elementų skerspjūviai, dydžiai, įvertinami reikiami realūs medžiagų kiekiai bei gamybos kaštai. Skaičiavimai itin tikslūs, tad klaidų tikimybė minimali, taip pat tokiu būdu optimizuojame savo žaliavų ir gamybos kaštus bei galime pasiūlyti teisingą kainą savo klientui.

Pati gamybos technologija nėra labai sudėtinga, tačiau gamybos procesui reikalingi šie gan brangūs elementai:

Programinė įranga

Pati gamybos technologija nėra labai sudėtinga, tačiau gamybos procesui reikalingi šie gan brangūs elementai:

Programinė įranga. Projektavimui naudojame MITEK programinę įrangą, kuri plačiai žinoma pasaulyje, itin dažnai naudojamų Vakarų ir Skandinavijos šalyse. Ši programinė įranga nuolat tobulinama, taip esame tikri, jog mūsų klientus pasiekia moderniausi ir efektyviausi sprendimai. Taip pat didelis šios programinės įrangos privalumas tai, kad šį programa turi 3D vizualizacijos funkciją, kas leidžia konstruktyvo idėją daug lengviau išaiškinti mūsų klientams, kurių dauguma tikrai nėra šios srities specialistai. 

Žaliavos

Savo santvarų gamyboje naudojame tik aukštos kokybės graduotą konstrukcinę medieną bei sertifikuotas MITEK kompanijos tiekiamas, dygiuotas plienines konstrukcijų plokšteles. Šias plokšteles MITEK gamina jau daugiau kaip 50 metų. Jos atlaiko įvairias ilgalaikes ir tumpalaikes aprovas. Nebijo agresyvios aplinkos poveikio statinių konstrukcijose. Naudojant šią technologiją statybose sutaupoma iki 50% mažiau statybinės medienos, lyginant su kitais panašiais metodais.

Įrengimai

Dygiuotų metalo plokštelių jungimui su medžio detalėmis naudojame RANDEK hirdraulinį presą. Taip pat šiuo metu diegiamės RANDEK kompiuterinį medžio detalių pjaustymo įrenginį, kas leis dar labiau paspartinti gamybos procesą.

— Parsisiųsti medinių santvarų vadovą