Medinės santvaros, pagamintos pramoniniu  būdu

Projektavimas

Gamyba

TRANSPORTAVIMAS

20 metų patirties
CE sertifikuota konstrukcija
Projektuojama specializuota programa
Patikima ir stipri konstrukcija
Greitai įrengiama, pigi konstrukcija
Nėra formos ir geometrijos apribojimų
Įvairios ekonomiškos medinės stogų santvaros, tai šiuolaikiška technologija, taupanti laiką ir pinigus!

Medinės santvaros

Pramoniniu būdu pagamintos medinės stogo konstrukcijos, kurių elementai tarpusavyje sujungiami specialiomis perforuotomis plieno dantytomis plokštelėmis.

Šiam procesui naudojamas specialus didelės jėgos presas, kuris tolygiai iš abiejų pusių sujungia santvaros elementus į vieną standų mazgą. Taip maksimaliai išnaudojamos medienos ir metalo savybės bei gaunamas patikimas, optimalus ir ilgai tarnaujantis produktas.

Didžiausias medinių santvarų privalumas

Tai ženklus darbo kaštų sumažinimas montuojant stogo konstrukcijas statybvietėje. Kadangi santvaros gamyklą palieka visiškai paruoštos montavimui ne itin sudėtingo konstrukcinio sprendimo vidutinio didumo namo stogo konstruktyvo surinkimas sutrumpėja nuo savaitės iki poros darbo dienų. Tai ypač aktualu, kai darbo kaštai brangūs arba kai būtina kuo greičiau uždengti stogą, siekiant apsaugoti be pastogės likusias medžiagas ar gyvenamąsias patalpas.

Santvarinių konstrukcijų stogas kainuos iki 50 proc. pigiau, nei stogas, kuris pagamintas tradiciškai, nes taupomas brangus laikas, medžiagos ir atlyginimas darbuotojams.

Mūsų komanda Jums gali pasiūlyti visą paketą — suprojektuoti, pagaminti, pristatyti ir sumontuoti.

Stogo konstrukcijos įvairiems stogams — Jūsų protingas sprendimas taupantiems brangų laiką ir ieškantiems mažesnių kaštų būsimam stogui.

Santvarų privalumai aiškūs kiekvienam — kokybė, greitis ir kaina. Mūsų tikslas — pasiūlyti Jums geriau, nei siūlo kiti!

Optimizuojame žaliavų ir gamybos kaštus bei galime pasiūlyti teisingą kainą savo klientui.

Apie mus

Projektuojame, konsultuojame, gaminame, transportuojame ir atliekame darbus. Mūsų įmonėje darbuojasi vieni geriausių savo srities specialistų, kurie gali pasiūlyti aukštos kokybės, Lietuvos ir Europos Sąjungos reikalavimus atitinkančias prekes, bei gaminius.

Įmonė „Hesora“ ir Ko pradėjo veiklą 1998m. rugpjūčio 18d. Panevėžyje. Vykdome gamybą ir didmeninę prekybą Lietuvos Respublikoje, Baltijos ir Europos Sąjungos šalyse.