Susisiekite

TelefonAS

AdresAS

Klevų g. 51, 38444 Vaivadai, Panevėžio r.

Išsiųskite žinutę

Dažnai užduodami klausimai

Iš kokios medienos gaminamos santvaros?

Stogo santvaras gaminame iš aukštos kokybės kalibruotos džiovintos C24 spygliuočio medienos.

Ar šie stogai yra ilgaamžiai?

Taip, šie stogai yra patikimi ir ilgaamžiai, kiekvienam stogui teikiame garantiją, priklausomai nuo naudojamų technologijų.

Ar laikys santvaros mano stogą?

Santvaros geba atlaikyti milžiniškas apkrovas, kurių poveikį visada patikriname specializuota kompiuterine įranga. Kai kuriuose Skandinavijos projektuose mūsų santvaros suprojektuotos atlaikyti net 0,3-0,5 m žemių sluoksnį kaip stogo dangą kartu su poros metrų sniego sluoksniu. Tad tikrai rasime sprendimą jūsų namui.

Ar tai brangu?

Jau sumontuotas santvarinių konstrukcijų stogas kainuoja nuo 20% iki 40% pigiau, negu stogas pagamintas tradiciniu būdu, nes taupomos medžiagos ir laikas.

Kuo medinės stogo santvaros geresnės už gelžbetonio ar metalines?

Medinės stogo santvaros yra pigesnės nei gelžbetonio ar metalinės. Taip pat, medinės santvaros mažiau sveria, ko pasėkoje, mažesnė apkrova tenka sienoms ir pamatams. O čia vėlgi galimybė sutaupyti. Jos yra greičiau pagaminamos, lengviau montuojamas. Tinka agresyvioms aplinkoms (metalines reiktų dažyti). Jos nepamainomos norint įgyvendinti įvairiausius architektūrinius sprendimus ir dažnai prisideda prie išskirtinio lubų dizaino. Individualaus namo stogui medinės santvaros yra tinkamiausias ir pigiausias variantas.

Ar reikalingas impregnavimas santvarų medienai?

Standartiškai nesiūlome. Kadangi santvaroms gaminti naudojame kalibruotą džiovintą medieną, impregnavimas anstiseptikais būtų perteklinis dalykas. Technologiškai, teisingai suręsto stogo konstrukcijoje iš kalibruotos džiovintos medienos niekada neatsiras drėgmė. Kas yra vienas iš pagrindinių faktorių pelėsio grybelio atsiradimui.