Technologija

Bendrovė UAB „Hesora ir ko“ oficialus ir vienintelis izoliacinių medžiagų gamintojo VestaEco atstovas Baltijos šalyse

Tie, kurie projektuoja, stato ar renovuoja individualius namus, komercinius pastatus, jau įvertino aukščiausios kokybės plokštes. Didelio pasirinkimo ir įvairios paskirties plokštės visiškai ekologiškos.

VestaEco iš natūralių pluoštų gamina ekologiškas izoliacines medžiagas, naudojamas medinių karkasinių fasadų ir stogų konstrukcijų izoliacijai. VestaEco gamykla įsikūrusi pramoniniame parke Wielki Łęcke (Varmijos ir Mozūrijos vaivadija) Lenkijoje. Vietovė, kurioje yra stiprios žemės ūkio tradicijos, supaprastina žaliavų tiekimo logistiką ir leidžia sumažinti išlaidas. Bendrovė valdo šiuolaikinę gamybos salę, sandėliavimo patalpas ir transporto parką, kurį sudaro sunkvežimiai ir žemės ūkio mašinos. Mes turime biurą Wielki Łęcke, taip pat pardavimų biurą Varšuvoje.

Vidinė mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorija užtikrina aukštą mūsų gaminių kokybę atliekant atranką ir kokybės tyrimus. Bendrovė turi pakankamai projektavimo ir gamybos patirties, kurią palaiko ekstensyvios mašinos, kurios kartu su kvalifikuotų darbuotojų komanda leidžia mums atlikti visus, net nestandartinius užsakymus statybos ir baldų pramonei.


Defibra Tech 1.0 technologijos specifikacija

“DefibraTech 1.0” technologijos pagrindinis privalumas yra žemės ūkio biomasės naudojimas sausų formų pluoštui gaminti. Mažo tankio plaušų plokštės gali būti naudojamos kaip izoliacija, t. y. išorinė šilumos izoliacija įvairiose patalpose, be kita ko, apsauganti nuo pokyčių, kuriuos sukelia atmosferos sąlygos. Medžiagos specifinės savybės leidžia apsaugoti pastatus nuo perkaitimo per dieną ir pernelyg atvėsti per žiemą. Be to, plokščiųjų plokščių komponentinė medžiaga gali veiksmingai izoliuoti nuo triukšmo, o tai reiškia, kad didelės spinduliuotės garsų įsiskverbimas iš išorinių šaltinių yra labai sumažintas.

Lignoceliuliozės pluoštų, gautų iš metinių pasėlių ir perdirbtų celiuliozės pluoštų, naudojimas didina pluoštinės minkštimo sanglaudą, o tai savo ruožtu daro teigiamą poveikį plokščių fizikinėms ir mechaninėms savybėms. Lignoceliuliozės ir celiuliozės pluoštų hidroterminis apdorojimas žemomis temperatūromis yra kur kas mažiau energijos suvartojantis procesas nei medienos ar mineralų deficijavimas. Tai reiškia, kad gamybos procese naudojama mažiau energijos, o gamybos sąnaudos yra mažesnės.

Naujovišką technologiją “DefibraTech 1.0” saugo Europos patentas (EPO), kuriam VestaEco turi išskirtinę teisę.


Sertifikatai

VestaEco CELL National Declaration of Performance 2017-12-11

VestaEco CELL Atest Higieniczny

Płyty VestaEco – Atest Higieniczny

MSDS VestaEco EN

Declaration of Performance 2017 VestaEco boards

Biobased Certificate EN 2017