D. U. K.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kodėl “VestaEco” plokštė yra geresnė nei kitos izoliacinės medžiagos?

VestaEco izoliacinė plokštė turi šilumos laidumo koeficientą kaip ir kitos izoliacinės medžiagos, tačiau priešingai nei polistirolas yra pralaidi garams ir tai leidžia reguliuoti pastato vidaus mikro klimatą. Turi didesnę šiluminę talpą nei mineralinė vata, kas padeda VestaEco suteikti geresnę apsaugą nuo šalčio žiemą ir karščio vasarą. Didelė šiluminė galia reiškia, kad medžiagos temperatūrai pakeisti reikia daugiau energijos. “VestaEco” plokštė pagerina medinių konstrukcijų pastatų šiluminę inerciją, taip pat karkaso akustines savybes.

Kaip “VestaEco” produktai rūpinasi mano šeimos sveikata?

“VestaEco” gaminiai gaminami naudojant natūralius lignoceliuliozės pluoštus, esančius metiniuose augaluose ir yra sujungiami naudojant sauso šilumos presavimo technologijas su naujos kartos nulinės emisijos rišikliu. Tai reiškia, kad produkte nėra formaldehido, fenolių ir akrilo junginių, taip pat sintetinių dažiklių ar kitų cheminių priedų. Tokie produktai pagerina oro kokybę pastato viduje ir nesukelia alergijos.

Ar “VestaEco” plokštė atspari drėgmei ir pelėsiui?

VestaEco izoliacinės plokštės vandens įsiskverbimas yra labai mažas dėl dervos, jungiančios pluoštus, o difuziškai atvira struktūra užtikrina drėgmės perkėlimą į pastato išorę. Dėl savo hidrofobinių savybių tinkamai sumontuota plokštė išlieka sausa, kas užtikrina šiluminę pastato izoliacija ir nesukuria tinkamų sąlygų pelėsiams augti.

Kiek “VestaEco” plokštės izoliuoja nuo triukšmo?

Putų pavidalo lignoceliuliozės pluošto struktūra ir didelio tankio medžiaga reiškia, kad garso bangos yra saugomos medžiagos viduje. Tai palieka namų vidų gerai apsaugotą nuo triukšmo. “VestaEco” plokštės yra puiki izoliacija nuo oro ir smūgio garsų, todėl jos idealiai tinka plaukiojančioms grindims.

Ar yra specialių įrankių ar medžiagų, reikalingų montuoti VestaEco produktus?

“VestaEco” plokštes galima montuoti naudojant plačiai prieinamas rankines ar mechanines priemones. Medžiagos, naudojamos plokščių montavimui, yra panašios į tas, kurios naudojamos montuojant didelio tankio mineralines vatos plokštes. Medžiagos struktūra reiškia, kad nuostolius, susijusius su atliekomis, galima sumažinti iki minimumo, naudojant net mažus plokštės fragmentus. Plokštę malonu paliesti, mažai dulkėta ir turi subtilų natūralų kvapą. Jei turite klausimų dėl montavimo, susisiekite su mumis.

Ar “VestaEco” plokštė atspari ugniai?

“VestaEco” izoliacinė plokštė yra organinė medžiaga ir turi “E”  degumo klasifikaciją. Tai reiškia, kad medžiaga yra degi, tačiau ji gali atsilaikyti prieš nedidelę ugnį ribotą laiką. VestaEco plokštės atsparumo ugniai klasifikacija gali būti padidinta naudojant mineralinį tinką arba gipso kartono dangą.