VestaEco

Natūralus jūsų namų draugas.
Statybinė medžiaga, kuri, kaip jokia kita, rūpinasi Jūsų šeimos sveikata jau ne vienerius metus.Bendrovė UAB „Hesora ir ko“ oficialus ir vienintelis izoliacinių medžiagų gamintojo VestaEco atstovas Baltijos šalyse

Susisiekite su mumis

VestaEco iš natūralių pluoštų gamina ekologiškas izoliacines medžiagas, naudojamas medinių karkasinių fasadų ir stogų konstrukcijų izoliacijai bei kaip akustinis sluoksnis plaukiojančioms grindims.

Gamtinė kilmė

– žaliavos, naudojamos lignoceliuliozės pluošto gamybai, gaunamos iš metinių augalų

Šilumos izoliacija

– dėl mažo šilumos laidumo, medžiaga padeda apsaugoti pastatus nuo aplinkos temperatūros

Garso izoliacija

– netaisyklingas pluoštų išdėstymas ir jų korėta struktūra veiksmingai izoliuoja nuo oro ir smūgio garsų

Garų pralaidumas

– didelis garų pralaidumas padeda kontroliuoti patalpų mikroklimatą

VestaEco WALL / WALL S

VestaEco VestaEco

WALL / WALL S WALL / WALL S

VestaEco FLAT / FLAT S

VestaEco VestaEco

FLAT / FLAT S FLAT / FLAT S

VestaEco SCREED / SCREED R

VestaEco VestaEco

SCREED / SCREED R SCREED / SCREED R

VestaEco FILL

VestaEco VestaEco

FILL FILL

VestaEco INTERNAL / INTERNAL M

VestaEco VestaEco

INTERNAL / INTERNAL M INTERNAL / INTERNAL M

VestaEco PROTECT

VestaEco VestaEco

PROTECT PROTECT

VestaEco PROTECT W

VestaEco VestaEco

PROTECT W PROTECT W

VestaEco FLOOR / FLOOR R

VestaEco VestaEco

FLOOR / FLOOR R FLOOR / FLOOR R

VestaEco ROOF / ROOF W

VestaEco VestaEco

ROOF / ROOF W ROOF / ROOF W

VestaEco LDF

VestaEco VestaEco

LDF LDF

VestaEco LIGHT MDF

VestaEco VestaEco

LIGHT MDF LIGHT MDF

VestaEco CELL

VestaEco VestaEco

CELL CELL

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kodėl “VestaEco” plokštė yra geresnė nei kitos izoliacinės medžiagos?

VestaEco izoliacinė plokštė turi šilumos laidumo koeficientą kaip ir kitos izoliacinės medžiagos, tačiau priešingai nei polistirolas yra pralaidi garams ir tai leidžia reguliuoti pastato vidaus mikro klimatą. Turi didesnę šiluminę talpą nei mineralinė vata, kas padeda VestaEco suteikti geresnę apsaugą nuo šalčio žiemą ir karščio vasarą. Didelė šiluminė galia reiškia, kad medžiagos temperatūrai pakeisti reikia daugiau energijos. “VestaEco” plokštė pagerina medinių konstrukcijų pastatų šiluminę inerciją, taip pat karkaso akustines savybes.

Kaip “VestaEco” produktai rūpinasi mano šeimos sveikata?

“VestaEco” gaminiai gaminami naudojant natūralius lignoceliuliozės pluoštus, esančius metiniuose augaluose ir yra sujungiami naudojant sauso šilumos presavimo technologijas su naujos kartos nulinės emisijos rišikliu. Tai reiškia, kad produkte nėra formaldehido, fenolių ir akrilo junginių, taip pat sintetinių dažiklių ar kitų cheminių priedų. Tokie produktai pagerina oro kokybę pastato viduje ir nesukelia alergijos.

Ar “VestaEco” plokštė atspari drėgmei ir pelėsiui?

VestaEco izoliacinės plokštės vandens įsiskverbimas yra labai mažas dėl dervos, jungiančios pluoštus, o difuziškai atvira struktūra užtikrina drėgmės perkėlimą į pastato išorę. Dėl savo hidrofobinių savybių tinkamai sumontuota plokštė išlieka sausa, kas užtikrina šiluminę pastato izoliacija ir nesukuria tinkamų sąlygų pelėsiams augti.

Kiek “VestaEco” plokštės izoliuoja nuo triukšmo?

Putų pavidalo lignoceliuliozės pluošto struktūra ir didelio tankio medžiaga reiškia, kad garso bangos yra saugomos medžiagos viduje. Tai palieka namų vidų gerai apsaugotą nuo triukšmo. “VestaEco” plokštės yra puiki izoliacija nuo oro ir smūgio garsų, todėl jos idealiai tinka plaukiojančioms grindims.

Ar yra specialių įrankių ar medžiagų, reikalingų montuoti VestaEco produktus?

“VestaEco” plokštes galima montuoti naudojant plačiai prieinamas rankines ar mechanines priemones. Medžiagos, naudojamos plokščių montavimui, yra panašios į tas, kurios naudojamos montuojant didelio tankio mineralines vatos plokštes. Medžiagos struktūra reiškia, kad nuostolius, susijusius su atliekomis, galima sumažinti iki minimumo, naudojant net mažus plokštės fragmentus. Plokštę malonu paliesti, mažai dulkėta ir turi subtilų natūralų kvapą. Jei turite klausimų dėl montavimo, susisiekite su mumis.

Ar “VestaEco” plokštė atspari ugniai?

“VestaEco” izoliacinė plokštė yra organinė medžiaga ir turi “E”  degumo klasifikaciją. Tai reiškia, kad medžiaga yra degi, tačiau ji gali atsilaikyti prieš nedidelę ugnį ribotą laiką. VestaEco plokštės atsparumo ugniai klasifikacija gali būti padidinta naudojant mineralinį tinką arba gipso kartono dangą.


Tie, kurie projektuoja, stato ar renovuoja individualius namus, komercinius pastatus, jau įvertino aukščiausios kokybės plokštes. Didelio pasirinkimo ir įvairios paskirties plokštės visiškai ekologiškos.

VestaEco iš natūralių pluoštų gamina ekologiškas izoliacines medžiagas, naudojamas medinių karkasinių fasadų ir stogų konstrukcijų izoliacijai. VestaEco gamykla įsikūrusi pramoniniame parke Wielki Łęcke (Varmijos ir Mozūrijos vaivadija) Lenkijoje. Vietovė, kurioje yra stiprios žemės ūkio tradicijos, supaprastina žaliavų tiekimo logistiką ir leidžia sumažinti išlaidas. Bendrovė valdo šiuolaikinę gamybos salę, sandėliavimo patalpas ir transporto parką, kurį sudaro sunkvežimiai ir žemės ūkio mašinos. Mes turime biurą Wielki Łęcke, taip pat pardavimų biurą Varšuvoje.

Vidinė mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorija užtikrina aukštą mūsų gaminių kokybę atliekant atranką ir kokybės tyrimus. Bendrovė turi pakankamai projektavimo ir gamybos patirties, kurią palaiko ekstensyvios mašinos, kurios kartu su kvalifikuotų darbuotojų komanda leidžia mums atlikti visus, net nestandartinius užsakymus statybos ir baldų pramonei.


Defibra Tech 1.0 technologijos specifikacija

"DefibraTech 1.0" technologijos pagrindinis privalumas yra žemės ūkio biomasės naudojimas sausų formų pluoštui gaminti. Mažo tankio plaušų plokštės gali būti naudojamos kaip izoliacija, t. y. išorinė šilumos izoliacija įvairiose patalpose, be kita ko, apsauganti nuo pokyčių, kuriuos sukelia atmosferos sąlygos. Medžiagos specifinės savybės leidžia apsaugoti pastatus nuo perkaitimo per dieną ir pernelyg atvėsti per žiemą. Be to, plokščiųjų plokščių komponentinė medžiaga gali veiksmingai izoliuoti nuo triukšmo, o tai reiškia, kad didelės spinduliuotės garsų įsiskverbimas iš išorinių šaltinių yra labai sumažintas.

Lignoceliuliozės pluoštų, gautų iš metinių pasėlių ir perdirbtų celiuliozės pluoštų, naudojimas didina pluoštinės minkštimo sanglaudą, o tai savo ruožtu daro teigiamą poveikį plokščių fizikinėms ir mechaninėms savybėms. Lignoceliuliozės ir celiuliozės pluoštų hidroterminis apdorojimas žemomis temperatūromis yra kur kas mažiau energijos suvartojantis procesas nei medienos ar mineralų deficijavimas. Tai reiškia, kad gamybos procese naudojama mažiau energijos, o gamybos sąnaudos yra mažesnės.

Naujovišką technologiją "DefibraTech 1.0" saugo Europos patentas (EPO), kuriam VestaEco turi išskirtinę teisę.


Sertifikatai

VestaEco CELL National Declaration of Performance 2017-12-11
VestaEco CELL Atest Higieniczny
Płyty VestaEco - Atest Higieniczny
MSDS VestaEco EN
Declaration of Performance 2017 VestaEco boards
Biobased Certificate EN 2017

Kontaktai

UAB „Hesora“ ir Ko

+370 698 77 740
virgis@hesora.lt
Klevų g. 51, LT-38444 Vaivadai, Panevėžio raj.
Tel. +370 45 444 714. Tel./faks. +370 45 446 614.

Kontaktinis asmuo – Virginijus Kvedaras


    [recaptcha]