Susisiekite

STEICO kontaktai

UAB „Hesora ir KO”

Klevų g. 51, 38444 Vaivadai, Panevėžio r.

Tel. +370 656 63731
El. p. laurynas@hesora.lt

Tel. +370 698 77 740
El. p. virgis@hesora.lt

}

Darbo valandos

Pirmadieniais – Penktadieniais:
8:00 – 17:00

Facebook puslapis

https://www.facebook.com/HesorairKO/

Youtube paskyra

https://www.youtube.com/channel/UCRYRQWCqCK5g4ZJvtLO_fBQ

Tel. +370 656 63731

Mielai atsakysime į visus klausimus

Parašykite mums

Kodėl STEICO plokštė yra geresnė nei kitos izoliacinės medžiagos?

STEICO izoliacinė plokštė turi šilumos laidumo koeficientą kaip ir kitos izoliacinės medžiagos, tačiau priešingai nei polistirolas yra pralaidi garams ir tai leidžia reguliuoti pastato vidaus mikro klimatą. Turi didesnę šiluminę talpą nei mineralinė vata, kas padeda STEICO suteikti geresnę apsaugą nuo šalčio žiemą ir karščio vasarą. Didelė šiluminė galia reiškia, kad medžiagos temperatūrai pakeisti reikia daugiau energijos. STEICO plokštė pagerina medinių konstrukcijų pastatų šiluminę inerciją, taip pat karkaso akustines savybes.

Kaip STEICO produktai rūpinasi mano šeimos sveikata?

STEICO gaminiai gaminami naudojant natūralius lignoceliuliozės pluoštus, esančius metiniuose augaluose ir yra sujungiami naudojant sauso šilumos presavimo technologijas su naujos kartos nulinės emisijos rišikliu. Tai reiškia, kad produkte nėra formaldehido, fenolių ir akrilo junginių, taip pat sintetinių dažiklių ar kitų cheminių priedų. Tokie produktai pagerina oro kokybę pastato viduje ir nesukelia alergijos.

Ar STEICO plokštė atspari drėgmei ir pelėsiui?

STEICO izoliacinės plokštės vandens įsiskverbimas yra labai mažas dėl dervos, jungiančios pluoštus, o difuziškai atvira struktūra užtikrina drėgmės perkėlimą į pastato išorę. Dėl savo hidrofobinių savybių tinkamai sumontuota plokštė išlieka sausa, kas užtikrina šiluminę pastato izoliacija ir nesukuria tinkamų sąlygų pelėsiams augti.

Kiek STEICO plokštės izoliuoja nuo triukšmo?

Putų pavidalo lignoceliuliozės pluošto struktūra ir didelio tankio medžiaga reiškia, kad garso bangos yra saugomos medžiagos viduje. Tai palieka namų vidų gerai apsaugotą nuo triukšmo. STEICO plokštės yra puiki izoliacija nuo oro ir smūgio garsų, todėl jos idealiai tinka plaukiojančioms grindims.

Ar yra specialių įrankių ar medžiagų, reikalingų montuoti STEICO produktus?

STEICO plokštes galima montuoti naudojant plačiai prieinamas rankines ar mechanines priemones. Medžiagos, naudojamos plokščių montavimui, yra panašios į tas, kurios naudojamos montuojant didelio tankio mineralines vatos plokštes. Medžiagos struktūra reiškia, kad nuostolius, susijusius su atliekomis, galima sumažinti iki minimumo, naudojant net mažus plokštės fragmentus. Plokštę malonu paliesti, mažai dulkėta ir turi subtilų natūralų kvapą. Jei turite klausimų dėl montavimo, susisiekite su mumis.

Ar STEICO plokštė atspari ugniai?

STEICO izoliacinė plokštė yra organinė medžiaga ir turi “E”  degumo klasifikaciją. Tai reiškia, kad medžiaga yra degi, tačiau ji gali atsilaikyti prieš nedidelę ugnį ribotą laiką. STEICO plokštės atsparumo ugniai klasifikacija gali būti padidinta naudojant mineralinį tinką arba gipso kartono dangą.