Steico SteicoHesora ir ko
LVEERU
PagrindinisProdukcijaGamybaGalerijaReklamaiKontaktai
Renkamės tik ekologiškas medžiagas
arcwood

1998 metais savo veiklą Panevėžyje pradėjo bendrovė UAB „Hesora“ ir Ko. Užsirekomendavusi ji tapo oficialiu, tikru ir vieninteliu vokiečių koncerno „Steico“ atstovu Pabaltyje, bei čekų gamintojo „Ekopanely“ kurie Europoje dirba seniai,  ir žinomi kaip vardą užsitarnavę izoliacinių medžiagų ekologišku pagrindu gamintojai.  „Hesora“ ir Ko atstovaujamos kompanijos — lyderiai tarp gamintojų Europoje, turintys savo gamyklas Vokietijoje, Lenkijoje, Čekijoje ir Prancūzijoje bei atstovybes visoje Europoje bei Rusijoje.

Galvojantys, projektuojantys, statantys ar renovuojantys savo namus jau įvertino Europoje sertifikuotas bei laiko patikrintas medžiagas ir sprendimus, kurie užtikrina natūralų būsto mikroklimatą, ypatingai aukštą energetinį efektyvumą ir komfortą. „Hesora“ ir Ko dirbantys kvalifikuoti darbuotojai yra tikri savo srities specialistai, siekia viršyti klientų lūkesčius, tad visada patars, rekomenduos, kaip siūlomomis medžiagomis ne tik pasistatyti, renovuoti namą, bet ir jas gana sėkmingai taikyti komplektuojant su kitomis. Kaip žinia, mediena yra visiškai atsinaujinanti žaliava. Šios natūralios statybinės medžiagos seniai naudojamos sienų konstrukcijoms, stogams, perdangoms ir šiuo metu ypač vertinamos  dėl izoliacinių savybių, vartojimo patogumo ir natūralaus grožio.

Statybų ekspertai ir mėgėjai visoje Europoje jau spėjo įsitikinti, kad mūsų siūlomos ekologiškos statybinės medžiagos nepakeičiamos visose namo dalyse, izoliuoja ne tik šilumą, bet ir garsą, jas naudojant žymiai sumažinamos energijos išlaidos.

Kiekvienai paskirčiai naujoje statyboje ar renuovuojant seną pastatą, galime pasiūlyti atitinkamą lengvai apdirbamą, atsparų senėjimui ir nepavojingą produktą. Ilgametė įmonės patirtis ir naujausi, be kenksmingų cheminių priedų technologiniai procesai leidžia išgauti visas natūralias medžio izoliacines savybes. Siūlome platų izoliacinių medžiagų asortimentą visam naujam arba renovuojamam namui – stogams, luboms, sienoms, fasadams, grindims, ertmėms tarp langų, durų sandarinti. Steico ir Ekopanely produkcija, pirmiausia, pranašesnė už tradicines statybines medžiagas savo izoliacinėmis savybėmis - žemu šilumos laidumu ir šilumos kaupimu, triukšmo izoliacija, lengvu prisitaikymu prie nelygių paviršių, nesudėtingu montavimu.
 

UAB „Hesora“ ir Ko — oficialus STEICO atstovas Lietuvoje
Steico sijos perdangoms ir stogams |
Klijuota fanera | Ekologiška priešvėjinė medžio plaušo plokštė
Ekologiška kieta plokštė fasadų izoliacijai
| Ekologiška medžio plaušo vata | Dvitėjės sijos I-BEAM

© modo.lt — 2017