STEICO produkcijos gamyba

Visi STEICO produktai gaminami moderniose dukterinės įmonės STEICO S.A. gamyklose Lenkijoje (Čarnkove ir Čarna Vodoje), ir STEICO Casteljaloux Prancūzija.

Progresyvios technologijos, suderintos su ilgamete gamybine patirtimi, ir nuosavi atradimai suteikia naujų galimybių gaminant inovacines ir rentabilias statybines medžiagas. Gamybiniai plotai išsidėstę dvejose vietovėse: apie 370000 m² ploto gamykloje Čarnkove, netoli Poznanės, ir netoli Gdansko esančios Čarna Vodos gamykloje, kurios bendras teritorijos plotas sudaro virš 500 ha, o gamybiniai plotai šiuo metu užima apie 84 ha. Visa produkcija gaminama naudojant šiuolaikines Vakarų Europos technologines linijas. Bendras per metus pagamintos akytų izoliacinių medienos plaušų plokščių produkcijos kiekis sudaro 170000 tonų (apie 14500 krovininių automobilių), o kietų izoliacinių medienos plaušų plokščių – 104000 tonų per metus (apie 3900 krovininių automobilių). Medienos plaušų plokščių gamyba turi senas tradicijas. Pirma linija buvo paleista eksploatacijai 1964 metais Čarnkove. Vėliau gamykla buvo nuolat plečiama ir modernizuojama. 2005 metais buvo įsigyta visa gamykla Čarna Vodoje.

Dabar įmonė STEICO yra stambiausia Europoje izoliacinių medienos plaušų plokščių gamintoja, jos 11 šiuolaikinių technologinių linijų gamina platų įvairių aukštos kokybės gaminių asortimentą:

— 5 izoliacinių medienos plaušų plokščių gamybos linijos, gaminančios pagal patentuotą šlapio metodo technologiją
— 1 elastingų medienos plaušų demblių gamybos linija, gaminanti pagal patentuotą sauso metodo technologiją
— 1 izoliacinių kanapių plaušų medžiagų gamybos linija (gaminanti sausu metodu, veikia nuo 2006 m.)
— 1 dvitėjinių sijų gamybos linija (konstrukcinės statybinės medžiagos, nuo 2006 m.)
— 3 kietų medienos plaušų plokščių, naudojamų kaip pusfabrikačiai dvitėjinėms sijoms gaminti, taip pat lakavimo liniją plokštėms apdailinti

Kadangi rinkoje nuolat auga saugių, aplinkai nekenksmingų natūralių izoliacinių medžiagų poreikis, STEICO nuolat didina savo gamybinius pajėgumus.

metų patirtis

įgyvendintų projektų