STEICOwall

Dvitėjinių sijų sistema, skirta naudoti sienų konstrukcijose, naudojamos kaip statramsčiai.

STEICOwall – tai ekonomiškas ir labai našus konstrukcinis elementas (dvitėjinė sija), tinkamas sienoms, kurioms keliami aukšti pastatų šiluminės apsaugos reikalavimai. Panaudojus izoliuotą statramstį STEICOwall, galima apšiltinti sienas ir sumažinti statybos išlaidas. Kadangi STEICOwall geometrija yra optimizuota, jos ypač tinka sienų konstrukcijoms, kurioms keliami aukšti šiluminės izoliacijos reikalavimai. Jas naudojant galima ekonomiškai pastatyti „pasyvių“ namų konstrukciją. Siūlomas STEICOwall variantas – statramstis su gamintojo įrengta vidurinės jungiamosios dalies izoliacija. Jo pjūvis stačiakampis, todėl jis yra našus. Jį labai paprasta sujungti su šilumine izoliacija, esančia tarpe tarp karkasinės sienos STEICOflex arba STEICOcanaflex konstrukcinių elementų. Naudojant STEICO gaminius drauge su kitomis karkasinėje statyboje plačiai naudojamomis medžiagomis gaunamos solidžios sienų konstrukcijos, tenkinančios priešgaisrinės saugos taisyklių reikalavimus. Mediena ir medienos kilmės medžiagos drauge su sienų apkalos ir apdailos plokštėmis sudaro gaisrui atsparią pertvara, kuri atlieka veiksmingo apsauginio sluoksnio vaidmenį iki F30 klasės. 

Rinkoje ypač vertinamos dvitėjinių sijų sistemos stogų, perdangų ir sienų konstrukcijoms STEICOjoist ir STEICOwall. Pagrindinė dvitėjinių sijų gamybos medžiaga yra mediena. Juostos gaminamos iš techniškai džiovintos, mašininiu būdu išrūšiuotos ir, pašalinus defektus, mikrodygiais sujungtos spygliuočių medienos, kuri užtikrina nuolat aukštą kokybę ir leidžia išlaikyti nustatytus atsparumo parametrus. Naudojant sijas, galima ekonomiškai pastatyti vadinamojo pasyviojo namo konstrukciją arba rekonstruoti, renovuoti jau esamą pastatą. Kadangi sijų pjūvis stačiakampis, jos yra labai našios. Vidurinių jungiamųjų dalių gamybai naudojamos kietos labai atsparios kirpimo jėgos įtempiams medienos plokštės, kurios išilgai sujungiamos įlaidais ir suklijuojamos. Sijos atsparios ilgalaikiam gamtos poveikiui. Pirminis vidurinės jungiamosios dalies apdorojimas ir jos jungimas su juostomis vandeniui atspariais klijais atliekamas visiškai automatizuotai. Sijos gali būti pagamintos pagal specialų užsakovo pageidavimą su medienos pluošo izoliacija, o tai palengvins techninių sistemų pastate montavimą. Izoliacija įdedama tarp juostų, abiejose vidurinės jungiamosios dalies pusėse. Taigi šiluminės izoliacijos jau nereikia derinti prie sijos geometrijos – pirkėjas gauna gatavą siją su puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis. Sijų vidurinė jungiamoji dalis pagaminta iš 6–8 mm storio medienos plokštės, tai labai sumažina, riboja šilumos „tiltelius“. STEICOwall naudojamos pastato statramsčiams, jų vidurinė jungiamoji dalis pagaminta iš 6 mm storio medienos plokštės. STEICOjoist dvitėjinės sijos naudojamos ten, kur veikia lenkimos jėgos, pavyzdžiui, perdangų sijoms ar gegnėms. Šių sijų vidurinė jungiamoji dalis pagaminta iš 8 mm storio medienos plokštės. Sija atspari kirpimo jėgos įtempiams, pasižymi labai aukšta juostoms naudojamos medienos kokybės klase. STEICOjoist sijas galima puikiai jungti ir derinti su savo pasirinktomis medžiagomis arba naudoti Steico siūlomas izoliacines medžiagas – tiek iš medžio pluošo pagamintą įpučiamą izoliaciją, tiek stabilias, elastingas plokštes. Tarpusavyje optimaliai suderintų gaminių sistema garantuoja aukščiausius termoizoliacinius parametrus. Mediena ir medienos kilmės medžiagos kartu su sienų apkalos ir apdailos plokštėmis sudaro gaisrui atsparią pertvarą, kuri atlieka veiksmingo apsauginio sluoksnio vaidmenį. Gaminiams suteikti visi būtini Europos techniniai liudijimai ir sertifikatai.

Visa Steico gaminių paletė sertifikuota FSC (Forest Stewardship Council), aukštą gamybos produkto kokybę patvirtina tarptautinio standarto ISO 9001:2000 sertifikatas. Mes visada pasiūlysime geriau, nei siūlo kiti.

Dvitėjinių sijų privalumai:
— lengvesnės, tiesesnės, tvirtesnės, atsparesnės už paprastą medį
— įmanomi techniniai sprendimai, ko nepasieksite su medžiu
— aukštis – nuo 160 mm iki 500 mm
— ilgis – nuo 0,1 m iki ištisinio 13,7 m
— tiekiama pagal indvidualius projektus, tiesiai į objektą
— sumažina šalčio „tiltelius“
— sijos lengvos, todėl jas lengva naudoti, idealiai tinka atliekant perstatymus, kuriuose numatyti konstrukcijos storio apribojimai
— pastovi medžiagos drėgmė garantuoja stabilius matmenis
— didelė laikomoji geba ir tarpatramio plotas, maksimalus – iki 10 metrų
— labai maži leidžiamieji matmenų nuokrypiai
— pastate lengva montuoti technines sistemas, skersai nutiesti būtinas komunikacijas
— sijos pritaikytos prie plačiai taikomų vientisos medienos ir jungiamųjų elementų matmenų
— vidurinė jungiamoji dalis su izoliacija sudaro stačiakampį pjūvį
— apdirbamos bendro naudojimo medienos apdirbimo įrankiais
— sertifikuotas EU gaminys

 

Tipas Plotis, Aukštis Aukštis H, mm
Svoris, kg/m
STEICOwall
SJ 45 *
45 x 45 mm 160
200
240
300
360
2,4
2,7
2,9
3,3
3,7
STEICOwall
SJ 60 *
60 x 45 mm

160
200
240
300
360
400

3,0
3,3
3,5
3,9
4,3
4,5
STEICOwall
SJ 90 *
90 x 45 mm

240
300
360
400

4,8
5,2
5,7
5,8

Mes visada pasiūlysime geriau, nei siūlo kiti!

Kiekvienai paskirčiai naujoje statyboje ar renuovuojant seną pastatą, galime pasiūlyti atitinkamą lengvai apdirbamą, atsparų senėjimui ir nepavojingą produktą.