STEICOunderfloor

Ekologiška minkšta medienos plaušo plokštė „Underfloor“ (Konstruktor)

Panaudojimas — garsą, šilumą izoliuojantis ir išlyginantis pagrindą paklotas parketo ir laminuotų grindų, kiliminės dangos ir linoleumo klojimui ant įvairių paviršių. Klojant ant betoninio paviršiaus rekomenduojama papildomai dėti polietileno plėvelę apsaugant grindų dangą nuo galimos drėgmės. Prieš klodami plokštes, įsitikinkite ar jos yra sausos ir švarios. Pasižymi geromis eksploatacinėmis savybėmis, lengvai pjaustomos bei tvirtinimos. Slopina žingsnių ir erdvės garsus. Greitai ir lengvai montuojamos. Prailgina grindų naudojimo laiką. Ekologiškai nekenksmingos, pagamintos iš natūralios medienos be jokių žalingų priedų. Reikėtų parai palikti toje patalpoje, kurioje atliekami darbai, kad jos išsilygintų. Underfloor (Konstruktor) dėliokite laisvai, vieną prie kitos apie 45 laipsnių kampu juodgrindėmis, stebėdami, kad siūlės nesikryžiuotų. Tarpai tarp plokščių turi būti apie 2 mm, o tarp plokščių ir sienos — 10 mm. Plokštes lengvai galėsite supjaustyti aštriu peiliu, naudodami metalinę liniuotę.

Jei Underfloor (Konstruktor) norite uždengti kilimine danga, pirmą plokščių eilę klokite trumpais galais išilgai, antrą – ilgaisiais, taip, kad siūlės nesusikryžiuotų. Virš plokščių klokite kiliminę dangą, perteklių nupjaukite, palikdami truputėlį audinio, kad galėtumėte jį įsprausti į tarpą tarp sienos. Grindų nelygumai išlyginami minkštų medienos plokščių pagalba, jei plokštės storis 4,8 mm iki 1 mm, jei 7 mm iki 2 mm.

Sertifikuotas EU gaminys.

CHARAKTERISTIKOS

Storis [mm] 4,8; 7
Šiluminė varža RD [m² K / W] 0,06; 0,10
Šilumos laidumas λ 0.070
Tankis [kg / m³] Apie 250
Šiluminė talpa c [kJ / kg.K] 2100
Vandens garų difuzijos pasipriešinimo koeficientas μ 5
Degumo klasė EN 13.501-1 E
Žaliava Medžio plaušas
Produkcijos norma pagal EN 622 – 4 SB – E1

Minkštos medienos plaušo plokštės klojimo pavyzdys

1. Underfloor (Konstruktor)
2. Polietileno plėvelė
3. Juodgrindės
4. Laminatas
5. Betonas
6. Apšiltinimo medžiaga
7. Kiliminė danga

Mes visada pasiūlysime geriau, nei siūlo kiti!

Kiekvienai paskirčiai naujoje statyboje ar renuovuojant seną pastatą, galime pasiūlyti atitinkamą lengvai apdirbamą, atsparų senėjimui ir nepavojingą produktą.