Ekovata STEICO zell

Įpučiama šilumos izoliacija, pagaminta iš medienos plaušo, skirta apšiltinimui sunkiai prieinamose namo vietose.

Ekovata STEICO zell ekovata — vienintelis šiuo metu Lietuvoje ekologiškas produktas. Tai įpučiama šilumos izoliacija, pagaminta iš medienos plaušo, skirta apšiltinimui sunkiai prieinamose namo vietose, difuziškai atvira tuščių pertvarų izoliacija palaiko sveiką patalpų klimatą, tinka naujų ir senų pastatų renovacijai, puikiai izoliuoja ir akumuliuoja šilumą, puikiai apsaugo nuo vasaros karščių ir žiemos šalčių, geros triukšmo izoliacinės savybės, izoliacinė medžiaga, nesmenga. Stogas, palėpės bei pastogės — vietos, kuriose netenkama daugiausia šilumos. Todėl ypač svarbu pasirūpinti tinkama šių pastato elementų šilumos izoliacija bei sandaria konstrukcija. Techniniai duomenys rodo, kad STEICO zell ekovata idealiai tinka energetiškai efektyviems namams, yra pralaidi vandens garams, dėl ko nesikaupia perteklinė drėgmė ir yra beveik nedegi ir natūrali. Būtina atkreipti dėmesį, STEICO zell ekovata pristatoma supresuota ir supakuota į maišus po 25 kg. Tačiau tokios būklės medžiaga visiškai netinka stogų šiltinimui – ją būtiną susmulkinti, kad pasidarytų puri ir įpučiama lengvai prisitaikytų prie įvairiausių konstrukcijų bei užpildytų visus tarpelius.

Sertifikuotas EU gaminys.

Tiekiant prekes, mes rekomenduojame ir paslaugą:
1 kg STEICO zell ekovatos pūtimo, kaip paslaugos, kainuoja 0,67 Eur (su PVM). Vidutiniškai į 1 m³ reikia 30-35 kg šios natūralios izoliacinės medžiagos. Dažniausiai apšilti 1 m³ stogo (paslauga ir medžiagos) vidutiniškai kainuoja apie 50,00 Eur (su PVM).  Procesas yra gana efektyvus – per dieną galima sėkmingai apšiltinti iki 100 m² stogo. Labiausiai tokiai procedūrai tinka speciali sertifikuota įranga – ISOBLOW STANDARD HF. Šį speciali įranga susmulkina STEICO zell ekovatos medžiagą ir įpučia į apšiltintinas namo ertmes. Darbuotojai baigę specialius apmokymus, turintys ilgalaikę praktiką. Šią specialią įrangą Lietuvoje turime tik mes vieninteliai.

CHARAKTERISTIKOS

Storis [mm] Kintamas
Šiluminė varža RD [m² K / W] Priklausomai nuo storio
Šilumos laidumas λ 0.040
Tankis [kg / m³]
Perdanga 32 – 38
Stogas <45° 35 – 42
Stogas >45°, Siena 38 – 45
Šiluminė talpa c [kJ / kg.K] 2100
Vandens garų difuzijos pasipriešinimo koeficientas μ 1-2
Degumo klasė EN 13.501-1 B2
Žaliava Medžio plaušas
Produkcijos norma pagal DIB Z 23.11-1120

Mes visada pasiūlysime geriau, nei siūlo kiti!

Kiekvienai paskirčiai naujoje statyboje ar renuovuojant seną pastatą, galime pasiūlyti atitinkamą lengvai apdirbamą, atsparų senėjimui ir nepavojingą produktą.