EkopanelyHesora ir ko
LVEERU
PagrindinisProdukcijaGalerijaReklamaiKontaktai
Renkamės tik ekologiškas medžiagas
arcwood  

Bendrovė UAB „Hesora ir ko“ savo veiklą pradėjo Panevėžyje 1998 metais. Gerai užsirekomendavusi, ji tapo oficialiu ir vieninteliu EKOPANELY (Čekija) – izoliacinių medžiagų ekologišku pagrindu gamintojo – atstovu Baltijos šalyse.

Tie, kurie projektuoja, stato ar renovuoja individualius namus, komercinius pastatus, jau įvertino aukščiausios kokybės plokštes „Ekopanely“. Didelio pasirinkimo ir įvairios paskirties plokštės Europoje gaminamos nuo 1999 metų, tačiau Baltijos šalyse tai – naujas produktas. Tai – visiškai ekologiškos iš susmulkintų šiaudų aukštoje temperatūroje presuotos plokštės. 94 proc. plokščių sudaro kviečių ir miežių šiaudai, 4 proc. – trijų sluoksnių popierius, 2 proc. – popieriaus klijai.

Ekopanely“ – universalios paskirties plokštės,jos patvarios ir atsparios mechaniniams smūgiams. Dėl didelio tankio (379 kg/m³) ir trijų sluoksnių popieriaus jos atlaiko iki 50 kg – 180 J – 6 cm/kv. Šių plokščių nemėgsta graužikai – labai stipriai suspausti šiaudai, oras bei klijų sluoksnis sudaro rūgštinį apsauginį sluoksnį.

Universalios „Ekopanely“ plokštės yra alternatyva įprastam gipskartoniui: jas galima dažyti, klijuoti tapetais ar plytelėmis, dengti faktūriniais tinkais ir pan. Apdailos darbai atliekami taip pat kaip ir gipskartonio atveju, tačiau šios plokštės už jį pranašesnės: tai – organinė medžiaga, patalpų viduje sukurianti natūralų mikroklimatą, akumuliuojnti drėgmę, nekenkianti sveikatai. Plokštės sugeria aidą patalpoje ir izoliuoja iki 43 decibelų triukšmą. „Ekopanely“ išlaiko šilumos stabilumą (iki 12 val.) ir taupo energiją. Pertvarų plokštės turi visus Europos Sąjungos sertifikatus ir leidimus.
   

Ekopanely“ plokštės tinkamos vidinėms pertvaroms, perdangoms, įvairioms uždaroms erdvėms, atitvaroms įrengti. Jas naudojant pertvaroms, prie kurių nemontuojama techninė įranga, nereikia jokio papildomo rėmo, plokštė savistovė, berėmė. Plokštės montuojamos įrengiant gyvenamuosius kambarius, drabužines, visų rūšių lubas ir pan. Jomis galima paslėpti ir nelygius sienų ar lubų paviršius. „Ekopanely“ nesudėtinga montuoti pačiam, darbai atliekami greitai, sausuoju būdu. Tačiau svarbiausia, kad plokštės padeda sumažinti eksploatacinės energijos sąnaudas. Jos gaminamos pagal individualius užsakymus, reikiamo dydžio, užsakovui pristatomos per dvi savaites.

Bendrovėje „Hesora ir ko“ dirbantys kvalifikuoti darbuotojai yra tikri savo srities specialistai, siekiantys išpildyti ir net viršyti klientų lūkesčius. Jie visada patars, rekomenduos, kaip siūlomomis medžiagomis pasistatyti ar renovuoti namą, sėkmingai jas naudoti derinant su kitais gaminiais.

Mes visada pasiūlysime geriau, nei siūlo kiti.
 
 

UAB „Hesora“ ir Ko — oficialus EKOPANELY atstovas Lietuvoje
Alternatyva gipso kartonui |
Vidaus apdailos plokštės | Ekologiška šiaudų plokštė | Universali statybinė plokštė