Arcwood ArcwoodHesora ir ko
 
PagrindinisProdukcijaGalerijaKontaktai
Renkamės tik ekologiškas medžiagas
 

1998 metais savo veiklą Panevėžyje pradėjo bendrovė UAB „Hesora“ ir Ko. Užsirekomendavusi ji tapo oficialiu, tikru ir vieninteliu vokiečių koncerno „Steico“ atstovu Pabaltyje, bei čekų gamintojo „Ekopanely“ kurie Europoje dirba seniai,  ir žinomi kaip vardą užsitarnavę izoliacinių medžiagų ekologišku pagrindu gamintojai. 

UAB „Hesora“ ir Ko - oficialus „PEETRI Puit“, OÜ atstovas Lietuvoje
„PEETRI Puit“, OÜ – medžio apdirbimo įmonė, užsiimanti sluoksniuotai klijuotos ir jungtos ilgiu konstrukcinės medienos gamyba. Įmonė gamina ir dviejų ar trijų sluoksnių klijuotos medienos konstrukcijas bei klijuotos medienos plokštes. Be savo pagrindinės produkcijos, gamina ir lenktas medines konstrukcijas bei lenktus medinius elementus. „Peetri Puit OÜ“ – vienintelė Estijos įmonė, gaminanti iki 29,5m ilgio sluoksniuotai klijuotos medienos sijas.

Didžiausias mūsų konkurencinis privalumas yra lankstumas - efektyviai gaminame standartinių matmenų klijuotos medienos gaminius, bei sudėtingus sprendimus pagal spec. užsakymą.

Arcwood arena

Kodėl „Arcwood“?

Lankstumas ir gebėjimas gaminti pagal specialius užsakymus
Palaipsniui dauguma įmonių stengiasi atsisakyti specialių užsakymų vykdymo, tačiau tik ne „Arcwood“. Ši bendrovė nuo pat jos įkūrimo (veiklos pradžioje žinoma „Peetri Puit“ OÜ pavadinimu) priiminėjo specialius užsakymus ir klientų pageidavimus vykdė tiksliai pagal jų poreikius. Šiandien iš „Peetri Puit“ OÜ yra išaugęs prekės ženklas „Arcwood“, naudojamas sluoksniuotai klijuojamai medienai gaminti (anglų k. – CLT arba cross laminated timber). Mūsų įsipareigojimą tenkinti kliento poreikius puikiai iliustruoja, pvz., toliau pateikiamos unikalios sluoksniuotos medienos santvaros, skirtos „Tondiraba“ ledo arenos stogo konstrukcijai.

Aukštos technologijos CNC įrangos parkas
„Arcwood“ komanda visas jėgas skiria aukštos technologijos sluoksniuotos medienos gamybai. Todėl buvo investuota į moderniausią CNC technologiją. Be aukščiausios technologijos programinės įrangos ir įrangos parko įmonė taip pat nuolat vykdo savo komandos plėtrą ir organizuoja mokymus, siekdama užtikrinti geriausią gamybos kokybę. Įmonėje nėra pamirštamos net menkiausios detalės.

„Arcwood“ laikosi terminų
Principas, kurio „Arcwood“ tvirtai laikosi nuo pat įmonės įkūrimo, yra paisyti klientams duotų terminų. Žinome, koks tai svarbus įsipareigojimas – ypač šiuo metu, kai vėlavimai ir terminų vilkinimai tapo pernelyg dažni. Didžiuojamės, kad savo pažadus vykdome laiku.

Sertifikatai ir standartų atitiktis
„Arcwood“ atitinka visus susijusius reikalavimus bei standartus. Propaguojame tvarią gamybą, todėl žaliavai naudojame tik FSC sertifikatą turinčią medieną. Esame tikri, kad atitinkame visus techninius reikalavimus, numatomus mūsų klientų valstybinių standartų. Tikime, kad nustatyti standartai padeda palaikyti aukštą gamybos kokybę ir didžiuojamės tuo, jog, reaguodami į keliamus standartus, sugebėjome gauti reikiamus sertifikatus.Inžinerinė pagalba – toje pačioje įmonėje
„Arcwood“ komandoje yra statybos inžinierius, turintis patirties visuose įmanomuose su inžineriniais medienos sprendimais susijusiuose projektuose. Todėl, atsižvelgdami į kliento poreikius, gebame pasiūlyti inžinerinę pagalbą bei inžinerinių sprendimų. Kadangi techniniai reikalavimai yra itin svarbūs, tikime, kad inžinieriaus turėjimas komandoje yra esminė mūsų siūlomų paslaugų dalis.
 

UAB „Hesora“ ir Ko — oficialus ARCWOOD atstovas Lietuvoje
Sluoksniuotai klijuota mediena |
Medinės sijos | Lenktas klijuotas medis
Gegnės | Statramsčiai | Perdangos sijos | Medinės santvaros | Medinės sąramos

© modo.lt — 2017