Apie mus

         Įmonė "Hesora" ir Ko pradėjo veiklą 1998m. rugpjūčio 18d. Panevėžyje. Antrinė įmonė "Dekorika"pradėjo veiklą 2007m. balandžio 2d.

         Pagrindinė įmonių veikla-didmeninė prekyba karnizais, roletais, aliuminio profilių sistemomis bei įvairių priedų užuolaidoms komplektavimas. Antra įmonių kryptis-apdailos ir statybinių medžiagų prekyba.

         Įmonė "Hesora" ir Ko vykdo didmeninę prekybą Lietuvos Respublikoje, o įmonė "Dekorika", kaip eksporto įmonė, vykdo didmeninę prekybą Baltijos šalyse, apima Europos Sąjungos šalis bei Rusiją.

         Mūsų įmonės bendradarbiauja su prekybos centrais, užuolaidų salonais, dizaineriais ir kitomis prekybos įmonėmis Lietuvoje ir Europoje Sąjungos šalyse.

         Pagrindinius Partnerius, kurie atstovauja mūsų įmones ir pas kuriuos galimą įsigyti mūsų produkcijos, rasite  skiltyje PARTNERIAI >, ПАРТНЕРЫ >, < PARTNERS >.

         Mūsų įmonėse darbuojasi vieni geriausių savo srities specialistų, kurie gali pasiūlyti aukštos kokybės, Lietuvos ir Europos Sąjungos reikalavimus atitinkančias prekes.

         Esame novatoriški, todėl nuolat atnaujiname ir papildome savo siūlomų prekių asortimentą. Siūlomų produktų asortimentą rasite skiltyje PRODUKTŲ KATALOGAS >, < ПРОДУКТЫ >< PRODUCT >. 

         Įmonių kontaktus rasite skiltyje KONTAKTAI >, < КОНТАКТЫ >, CONTACT > arba rašykite rūpimus klausimus per nuoradą skiltyje UŽKLAUSOMS >, < ДЛЯ ЗАПРОСОВ >, < QUERYING > ir mes mielai Jums atsakysime.