Apie mus

     Įmonė "Hesora" ir Ko pradėjo savo veiklą 1998 metais rugpjūčio 18 d., Panevėžyje. 2001m rugsėjo11 d., įmonė perregistruota į uždarąją akcinę bendrovę. Pagrindinė įmonės veikla karnizų komplektavimas, gamyba ir didmeninė prekyba.
     Šiuo metu bendrovėje dirba darbuotojai, kurie yra aukštos kvalifikacijos ir yra tikri savo srities specialistai. Karnizai - vienas svarbiausių langų ir viso interjero dekoravimo funkcinių elementų. Jie skirti portjeroms ir užuolaidoms kabinti bei valdyti.
     Mūsų įmonė gali pasiūlyti įvairių rūšių karnizus, montuojamus į lubas bei sieną. Mūsų įmonės, mažmeninės prekybos partneriai, karnizus gali sukomplektuoti pagal kliento individualų pageidavimą.
     UAB "Hesora" ir Ko užsiima tik didmenine prekyba. Įvairesnį ir platesnį prekių asortimentą, galima apžvelgti mūsų tinklapyje, nuorodoje < Produktų kataloge >.

                              Įmonės „ Hesora" ir Ko Misija:

              Mes siekiame viršyti mūsų klientų lūkesčius, dirbdami vadovaujamės principu: „Patenkintas klientas - lojalus klientas", todėl mūsų prioritetas - klientų poreikių išpildymas.

     Jei Jus sudomino mūsų siūloma produkcija, rašykite mums elektroniniu paštu hesora@hesora.lt arba skambinkite telefonu (8 45) 444 714. Detalesnę informaciją apie mūsų įmonę rasite skiltyje
< Kontaktai >.